Graniit, Keraamika, Kvarts ja Marmor

Kvaliteetsed ja vastupidavad

Graniit – 100%  looduslik materjal. Graniit on külma- ja kuumakindel ning väga vastupidav. Omapäraseks teeb graniidist töötasapindade kordumatu muster, iga kivi on oma nägu, mis tähendab, et iga köögipind on kordumatu.  Graniidist kivitasapind on olnud läbi aegade populaarne kivitööpind ja sobib kõikidesse köökidesse.

Keraamika – on tööstuslikult valmistatud kivi, mis koosneb looduslikest toormaterjalidest. See annab keraamikale kriimustus-, kuuma-, pleki- ja vedelikukindluse. Tänu oma erakordsetele omadustele leiab just keraamika järjest enam kasutust tänapäevastes köökides.

Kvarts – ehk presskivi töötasapinnad  koosnevad üle 90%  loduslikest materjalidest, ülejäänud moodustab liim, värvained ja tugevdajad. Kvarts on väga vastupidav, tugev ja vett hülgav materjal.  Omapäraseks teeb presskivi töötasapindade puhas ja lai värvi, erinevaid mustreid ja toone tehakse aina juurde. Kvartskivi töötasapinnad on väga populaarsed pea kõikides köökides.

Marmor – tööpinnad on 100%  looduslikud. Marmor ehk kreeka keeles marmaros nii öelda särav kivi, on väga tugeva ajalooga. Marmor on kenasti ajaga kaasas käinud ja on väga populaarne ka tänapäeval. Marmorit iseloomustab tema ilu ja unikaalne muster. Kõik, kes on näinud Carrara tööpindasid on imestanud kui võrratult need sobivad köökidesse.