Materjalid

Kvaliteetsed ja vastupidavad kivitasapinnad

Marmor – tööpinnad on 100%  looduslikud. Marmor ehk kreeka keeles marmaros nii öelda särav kivi, on väga tugeva ajalooga. Marmor on kenasti ajaga kaasas käinud ja on väga populaarne ka tänapäeval. Marmorit iseloomustab tema ilu ja unikaalne muster. Kõik, kes on näinud Carrara tööpindasid, imestavad kui võrratud need välja näevad.

Graniit – 100% looduslik materjal. Graniit on külma- ja kuumakindel ning väga vastupidav. Graniidist töötasapinnad teeb omapäraseks nende omapärane ja kordumatu muster. Mis tähendab, et iga köögipind on alati oma nägu. Graniidist kivitasapind on olnud läbi aegade populaarne kivitööpind ja sobib kõikidesse köökidesse.

Kvarts – ehk presskivi töötasapinnad  koosnevad üle 90%  loduslikest materjalidest, ülejäänud moodustab liim, värvained ja tugevdajad. Kvarts on väga vastupidav, tugev ja vett hülgav materjal. Omapäraseks teeb presskivi töötasapindade puhas ja lai toonide valik. Erinevaid mustreid ja toone tehakse aina juurde. Kvartskivi töötasapinnad on väga populaarsed pea kõikides köökides.

Keraamika – on tööstuslikult valmistatud kivi, mis koosneb looduslikest toormaterjalidest. See annab keraamikale kriimustus-, kuuma-, pleki- ja vedelikukindluse. Tänu oma erakordsetele omadustele leiab just keraamika järjest enam kasutust tänapäevastes köökides.