Kiire ülevaade

Merstone OÜ

Merstone OÜ on looduskivist toodete müüja ja teenuse pakkuja.

Oleme spetsialiseerunud kivist erilahendustele. Peamised neist on  köögitasapinnad, väliköögi tasapinnad, vannitoa tasapinnad, teenindus -ja vastuvõtu letid, kaminad ja muud sisustus elemendid nagu aknalauad, tv alused, kohvilauad jne.

          “Meie meeskond omab pikaajalist kivitöö kogemust.”

Oleme võtnud omale eesmärgiks pakkuda parimat teenust turul. Meie töö on kvaliteetne ja eesmärkidele orienteeritud. Teeme oma asja erilise hoole ja täpsusega.

Merstone – ja Sinu köök naeratab Sulle!

Merstone paigaldab

Millega tegeleme

Vaata järgi

KÖÖGITASAPINNAD

MARMOR | KVARTS | GRANIIT | KERAAMIKA

Müüme kvaliteetseid kivist töötasapindasid, marmorist, graniidist, kvartsist ja keraamikast. Graniit ja marmor on täielikult looduslikud materjalid. Kvarts ja keraamika on aga tööstuslikult valmistatud kivid. Kivitöötasapinnad on loodud kestma, mis ei vaja erilist hooldust ja kestavad õige kasutuse korral aastakümneid. Soovid oma kööki kaua ja muretult kasutada, siis vali kivist töötasapind.

MÖÖDISTUS | PAIGALDUS

KVALITEETNE | KIIRE | MUGAV

Mõõdame ja paigaldame Sinu kivist köögitasapinna kiirelt ja mugavalt. Pakume konkurentsivõimelist teenust turul. Oleme seadnud oma tööle kõrgeima kvaliteedi. Nõustame klienti, aitame välja valida sobivaima kivi ja leiame lahenduse kõikvõimalikele erilahendustele. Paigaldame Sinu köögi kõigest 2-3 tunniga. Garanteerime parima tulemuse!

KÖÖGIVALAMUD

FRANKE | BLANCO

Pakume parima kvaliteediga köögivalamuid tootjatelt Franke ja Blanco. Eriti hinnatud on keraamilised ja graniidist köögivalamud, mis on tõelised abimehed köögis tänu oma antibakteriaalsele ja lihtsasti puhastatavale pinnale.Kõiki valamuid on saadaval mitmes erinevas värvitoonis, mis tagab ideaalse sobivuse kivist töötasapindadega.

TAGASISIDE

KLIENDID RÄÄGIVAD

REIJO HINTS