KONTAKT

Kontaktid

Aadress

Kassi 15 Tallinn 12618

E-mail

info@merstone.ee

Telefon

+372 507 4721

Kuidas meie juurde tulla

Kivinäidistega saab tutvuda meie showroomis. 

Enne tulekut kindlasti ette helistada ja aeg kokku leppida.

Asume aadressil Kassi 15 Tallinn Japanpartsi majas. Sissepääs asub tänavapoolses küljes, siseneda Bürookeskuse uksest ja tulla II-korrusele uksest nr 207.

Võta ühendust

Kui Sul tekkis rohkem küsimusi kivist töötasapindade kohta, siis võta ühendust. Meie meeskond abistab Sind meeleldi.

Korduma kippuvad küsimused

Kivitasapinna hind võib sõltuda mitmetest teguritest, sealhulgas materjalist, paigalduskohast, suurusest ja kujundusest oluliselt erineda. Näiteks graniit, marmor, kvarts ja keraamika on tavalised kivitasapinna materjalid ning nende hinnad võivad varieeruda. Lisaks võivad paigaldamiseks vajalikud kulud erineda sõltuvalt piirkonnast ja töömahust.

Täpsema hinna teada saamiseks on kõige parem pöörduda otse meie poole ja küsida hinnapakkumist vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eelistustele.

Näidiste showroom asub meil aadressil Kassi 15 Tallinnas. Enne tulekut kindlasti aeg kokkuleppida, et oleksime kindlalt kohal.

Samuti saame materjali näidised mõõdistamisele kaasa võtta. Soovitav on enne ära mainida, millist konkreetset kivi näha soovite, et see kindlalt kaasas oleks.

Kivitasapinna tarneaeg võib samuti varieeruda mitmete tegurite tõttu, sealhulgas valitud materjal, kohaliku tarnija või tootja asukoht, tellitud kogus ning hetkeolukord tööstuses (nt hooajalised nõudmised või muud tegurid, mis võivad mõjutada tootmist ja tarneaegu).

Tavaliselt võib kivitasapinna tarneaeg olla mõnest päevast kuni mitme nädalani, sõltuvalt konkreetsetest tingimustest. Näiteks võib standardsete suuruste ja värvidega kivitasapindade puhul tarneaeg olla lühem, samas kui spetsiaalselt tellitud või kohandatud pinna puhul võib tarneaeg olla pikem.

Kui soovite olemasoleva köögimööbli alles jätta ja teha värskendust vahetades välja ainult tasapind. Siis jah, me eemaldame vanad tööpinnad ja paigaldame uue kivist töötasapinna.

Teostame töid üle Eesti kokkulepitud ajal ja objektid valmivad ühe päevaga. Oleme valmis sõitma igasse Eesimaa otsa nii kuidas tellimuse vajadus on.

Scroll to Top